Agalara Hoş Geldiniz

Ayakkabılarınızı çıkartmayı unutmayın
Takip Edin ->

İkramBy  İkram Yağdıran     19:49:00  

Merhaba ben İkram, 18 yaşında sıradan bir öğrenciyim. Adımın İkram olmasına bakmayın erkeğim. Sigara kullanmayan, içkisi uyuşturucusu olmayan, günlük tutan, yazı yazan, önüne gelene yavşamayan, partilere gitmeyen, dapdar pantolonlar veya askılı atletler giymeyen biriyim. Evet daha ölmedim..

Marmara Üniversitesi Almanca Tercümanlık bölümünü kazandım


Kimsenin bilmediği şarkıları ararım tararım bulurum. İngilizce slow şarkıları duyunca kendimden geçer bağıra bağıra söylemeye başlarım. Dışarıdan gören, kargalar yavrusunu kaybetmiş zannedebilir.

Şu aralar ne halim varsa görüyorum. Hemde öyle sıradan haller değil benimkiler, doğada bulunabilecek her halleri gördüğümü düşünüyorum. Sıvı katı gaz plazma vs. Resim çizmeyi de severim ama yetenek ışığımı kaybettim, ilham perisiyle de aramız pek iyi değil.. Çizdiklerimi koluma bileğime falan yaparım iki güne silinir.

Çoğu kişinin bilmediği şeyleri söylemem gerekirse Harry Potter hayranıyım, hayal kurmayı severim. Küçükken Peter Pan'ın odamın penceresinden girip beni kayıp çocukların adası Neverland'a götürmesini bana uçmayı öğretmesini falan isterdim, ama Peter hiç gelmedi, geldiyse bile annem hep camı kapattığı için bu hayalim de suya düştü.. Zaten genel olarak hayallerim hep ıslak olur. Şimdilerde bir ordu kurup Peter Pan'ın adasını istila etme planı içerisindeyim.

Daha ne söylesem bilemedim kısaca ben buyum işte hayalperestlik ile fıttırmışlık arasındaki ince çizgide halay çekiyorum

İletişim

Tumblr: YalnizFare
İnstagram: Brotheusx
Snapchat: yalnizmickey
Soundcloud: Yalniz-fare (Sevdiğim müzikler falan var)


Edit: Blogun sahibi ve şuanlık tek yazarıdır. Misafir yazarlık için iletişim adresinizi (e-posta) yorumlardan ulaştırabilirsiniz. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yüce konsey onayladıktan sonra yorumunu yayınlıcaz


İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *