AGAYASA

Hiç yorum yok
Bu yazı agalarageldik.com imparatoru Birinci İkrameus Y. (Soyadımı vermiyim ki googleda arayan stalkerlar sitemi bulmasın :d) tarafından yazılmış ve Agalar toprakları içerisinde uygulanması zorunlu olan kurallar bütünüdür

♧# Agayasa #♧

Madde 1:  Agalara Geldik okuyucusu her yerde Aga muamelesi görmeli ve saygıyla karşılanmalıdır

Madde 2: Her Aga blogta bi yazıyı okuyunca -bu agayasa/hakkımızda/vb sayfalar da dahil- mutlaka ve mutlaka o yazıya bi yorum bırakmalıdır. Çünkü okuyan Aga için hayat gül gibiyken yazan Aga için o kadar da toz pembe değildir. Aganın halinden Aga anlar..

Madde 3: Her Agalara Geldik okuyucusu kardeştir. Agalar illüminatiden daha güçlü bi bağla bağlanmış pozitivist ve zararsız bi örgüttür.

Madde 4: Başyazar İmparator Saygı Değer İkrameus Y'nin yazdığı her kelimeyi düzgün bir dille eleştirebilirsiniz. Kimseyi öldürmüyoruz

Çoğu zaman yani

Madde 5: Bloğum misafir yazarlığa her zaman açıktır. Gelip bi yazı yazdıktan sonra istediğiniz bi sosyal medyayı, siteyi, uygulamayı vb herhangi bir yerin reklamını yapabilirsiniz. Ancak yazınızın daha önceki Agalar yazılarına benzerlik/ uygunluk taşıması, yazıda en az 700 kelime bulunması şartlarıyla yazınız paylaşılacaktır. E bi zahmet görsel eklemeyi falan da unutmayın

Madde 6: Agaları beğeniyor ve okumaya devam etmek istiyorsanız okuduğunuzu ve yazıyı beğendiğinizi falan yorumlarda belirtin ki yazma isteğim azalmasın valla bak yorumu bu yüzden istiyorum.

Madde 7: Her Aganın topluma karşı olan birinci vazifesi sağ alttaki çan şeklinden Agalara Geldik'e abone olup yeni yazı geldiğinde bildirim almasıdır.

Madde 8: Her Aganın ikinci vazifesi blogu "Takip edin len" kısmından takip etmesidir. Bu widget masaüstündeyken hemen sağ tarafta bulunmakta, mobildeyken ise aşağılarda bi yerde bulunmaktadır.

Madde 9: Bu agayasa BaşAganız -yani ben- tarafından her dakka değiştirilebilir. Tüm hakkımızı babanne sütyeni içinde saklıyoruz.

Madde 10: Aganız bazen durduk yere efkarlanabilir. Her dakika güldürecek değiliz anlayışla karşılayın. Ne demiş ünlü bir aga: "Ağlarsa Agalar Ağlar gerisi yalan Ağlar"

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yüce konsey onayladıktan sonra yorumunu yayınlıcaz