Agalara Hoş Geldiniz

Ayakkabılarınızı çıkartmayı unutmayın
Takip Edin ->

AGAYASABy  İkram Yağdıran     14:14:00  
Bu yazı agalarageldik.com imparatoru Birinci İkrameus Y. tarafından yazılmış ve Agalar toprakları içerisinde uygulanması zorunlu olan kurallar bütünüdür

♧# Agayasa #♧

Madde 1:  Agalara Geldik okuyucusu her yerde Aga muamelesi görmeli ve saygıyla karşılanmalıdır

Madde 2: Her Aga blogta bi yazıyı okuyunca mutlaka ve mutlaka o yazıya bi yorum bırakmalıdır. Çünkü okuyan Aga için hayat gül gibiyken yazan Aga için o kadar da toz pembe değildir. Aganın halinden Aga anlar..

Madde 3: Her Agalara Geldik okuyucusu kardeştir. Kavga etmeyin yoksa gelip ikinizi de tokatlarım

Madde 4: Başyazar İmparator Saygı Değer İkrameus Y'nin yazdığı her kelimeyi düzgün bir dille eleştirebilirsiniz. Kimseyi öldürmüyoruz

Çoğu zaman yani

Madde 5: Bloğum misafir yazarlığa her zaman açıktır. Gelip bi yazı yazdıktan sonra istediğiniz bi sosyal medyayı, siteyi, uygulamayı vb herhangi bir yerin reklamını yapabilirsiniz. Ancak yazınızın daha önceki Agalar yazılarına benzerlik/ uygunluk taşıması, yazıda en az 700 kelime bulunması şartlarıyla yazınız paylaşılacaktır. E bi zahmet görsel eklemeyi falan da unutmayın

Madde 6: Agaları beğeniyor ve okumaya devam etmek istiyorsanız okuduğunuzu ve yazıyı beğendiğinizi falan yorumlarda belirtin ki yazma isteğim azalmasın valla bak yorumu bu yüzden istiyorum.

Madde 7: Her Aganın topluma karşı olan birinci vazifesi sağ alttaki çan şeklinden Agalara Geldik'e abone olup yeni yazı geldiğinde bildirim almasıdır.

Madde 8: Her Aganın ikinci vazifesi blogu "Takip edin len" kısmından takip etmesidir. Bu widget masaüstündeyken hemen sağ tarafta bulunmakta, mobildeyken ise aşağılarda bi yerde bulunmaktadır.

Madde 9: Bu agayasa BaşAganız -yani ben- tarafından her dakka değiştirilebilir. Tüm hakkımızı babanne sütyeni içinde saklıyoruz.

Madde 10: Aganız bazen durduk yere efkarlanabilir. Her dakika güldürecek değiliz anlayışla karşılayın. Ne demiş ünlü bir aga: "Ağlarsa Agalar Ağlar gerisi yalan Ağlar"

3 yorum:

  1. Buna nasıl yorum yapılmaz basAğamiz o kadar yazmış

    YanıtlaSil
  2. Blogu bugün keşfettim ama gerçekten eğlenceli ve samimi,içerikleri de gayet güzel. Başarınızın devamını dilerim biraz ciddi oldu ama olsundu

    YanıtlaSil

Yüce konsey onayladıktan sonra yorumunu yayınlıcaz


İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *