Agalara Geldik

Takip Edin

Agalara Geldik'te Misafir Yazar OlBy  İkram Yağdıran     16:41:00  
Merhaba Aga'm. Eğer bu kısıma tıkladıysan yüksek ihtimal yazı yazmayı seven bir Aga'mızsın, haklı mıyım? Ve hatta belki üç saniye önce "Bu blog'ta yazar olabilir miyim la?" demiş bile olabilirsin. Eğer böyleyse sana harika bir haberim var, olabilirsin Aga'm. Agalar'ımızın kapısı gelmek isteyen her Aga'ya açıktır. O zaman ne duruyorsunuz buyurun siz de Agalar'a Gelin.

Agalar'a Geldik'te yazdığınız yazının son paragrafında sizin blogunuz hakkında bilgi verilecektir. Böylelikle blogunuza "backlink" verilip daha çabuk tanınmasını sağlayabilirsiniz. Blogunuz yoksa eğer sosyal medya hesapları veya herhangi reklamını yapmak istediğiniz şeyin reklamını yapabilirsiniz.

-----------------------♣------------------------

Agalar'a Geldik'te misafir yazar olmak, belli başlı kuralları yerine getiren herkes için mümkün. Bu kuralları şöyle sıralayabilirim.

1- Yazı tamamen kendi yazınız olacak ve en az 700 kelime içerecek. Kaç kelime yazdığınızı internetteki kelime hesaplama sitelerinden öğrenebilirsiniz.

2- Konu sınırlaması yok ancak yazınızı yazmadan önce Google'da aranabilecek ilgi çekici bir konu olup olmadığını düşünmenizi rica ediyorum. Ya da "Agalar'a Geldik'te bu türde yazılar oluyor mu?" diye de sorabilirsiniz.

3- Dozunda espritüel olmak ve düzgün bir Türkçe ile yazı yazmak. Kurbanınız olayım -de -da -ki bağlaçlarını ayırın.

4- Reklam amaçlı yazmamak, tamam reklam yapacaksınız zaten bu konuda garanti veriyorum size ancak tüm yazı blogunuzla alakalı olmazsa sevinirim.

-----------------------♣------------------------

Agalar'a Geldik'te yazı paylaşmanızın size avantajları neler olur? 

Bu blog'ta paylaştığınız yazı belli bir kitle tarafından okunacaktır ve yazıyı beğenenler sizin asıl blogunuzu ziyaret etmek isteyecektir. 

Agalar'a Geldik'ten backlink almanız Google'ın sitenizi güvenilir kaynak olarak görmesine yol açacaktır, ve arama motorlarına indexlenmesini hızlandıracaktır. Bu sayede blogunuz daha hızlı büyüyecektir.

Agalar'a  Geldik'e yazdığınız yazı -ekstrem bir olay olmadıkça- kaldırılmaz, bu sayede ömür boyu buradan size trafik gelecektir. 

-----------------------♣------------------------

Peki nasıl ve nereden yazacağım?

E-posta üzerinden yazdığınız yazıyı bana mail atabilirsiniz. Gerekli gördüğüm düzenlemeleri yaptıktan sonra yazıyı paylaşır ve size yazınızın paylaşıldığını yine mail yoluyla bildiririm. 

Mail adresim: ikramyagdiran@gmail.com


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır


İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *