Hakkımızda

1 yorum
      Sene 2016 aylardan Ocak bir kış gecesi tumblrdan tanıştık. 15 kişilik whatsapp grubundan geriye biz (İkram, Elif ve Ahmet) kaldık (sörvayvırr) Samimiyetimiz ilerledikçe, yeni denizlere yelken açıp Mixlr'a katıldık. (Mixlr dediğimiz şey online radyoculuk flnn)

     Daha sonra gelecekteki bize bir hatıra bırakmak için bu blogger'ı açtık. Hiçbir kar amacı gütmeden açtığımız bu blogtan gönül ister para da kazanalım ama olmuyorrrRrr (şka) Şaka bi yana gerçekten iyi vakit geçirdiğimiz bu blogu daha da geliştirip iyi bi yerlere gelmek istiyoruz.

     İleriye dönük üç beş tane planımız var. Mesela İkram'ın İzmir Ege Ünivesitesini kazanıp İzmir'e gelmesini planlıyoruz. Aslında tüm planların başlaması için ilk kıvılcımı bu olay atacak da diyebiliriz. Ekranın sol üstünde youtube kanalımızı görüyorsunuz. Bu youtube kanalında gezdiğimiz gördüğümüz yerleri vlog tarzında videolar halinde atıcaz diyebiliriz. Dahası normal vloglar çekebilir, parody şarkılar söyleyebilir ya da challengelar yapabiliriz.

    Bir başka planımız ise tumblr buluşması düzenlemek olacak. İzmirde oturan cankişlerimizle felekten bi gece çalalım istiyoruz. Hatta bi kafe bile kapatabiliriz.. 

    Onun dışında daha farklı isteklerimiz de var ama bunları burada anlatmak için çok erken. Şimdi hepimiz el ele tutuşup İkram'ın İzmir'i kazanması için dua edelim

oh yarasın

Edit: Şuan için tek yazar İkram, misafir yazarlık için yoruma iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

1 yorum :

  1. Merhabalar, ben donanım haber forumuna vereis olduğunuz karşılıklı tanıtım ve yazı için olumlu bakıyorum ayrıca detayları da çok merak ediyorum. Bana diclecan8@gmail.com mailinden ulaşabilirsiniz

    YanıtlaSil

Yüce konsey onayladıktan sonra yorumunu yayınlıcaz