Agalara Hoş Geldiniz

Ayakkabılarınızı çıkartmayı unutmayın
Takip Edin ->

HakkımdaBy  İkram Yağdıran     17:31:00  
Bu bloğu 2016 senesinin Temmuz ayında 5 arkadaşımla beraber açtık ancak bazı sebeplerden ötürü herkes tek tek yazmayı bıraktı. O yüzden blog İkram Aga'nıza yani bana kaldı. İlk başlarda harika tayfa ismi ile sadece arkadaş grubu hakkında olan minicik bir blog'tuk ama şuan daha çok dış dünyaya odaklı olan minicik bir kişisel blog olma yolunda ilerliyoruz.

Tek amacım düzenli bir okuyucu kitlem olması ve yazdıklarımın daha çok kişiye ulaşması. Ancak bunun için daha çok fazla zaman var sanırım. O zamana kadar sürekli yeni yazılar yazıp kendimi yazım konusunda geliştirmek istiyorum. Bu yolda Aga'nızla olmak için lütfen bana para verin ya da yazılarımı okuduktan sonra yorum olarak bir şeyler yazın :D

Kendim hakkında ufak bilgiler vermem gerekirse adım İkram ve 18 yaşındayım. Marmara Üniversitesi'nde Almanca Tercümanlık bölümü öğrencisiyim. Genel olarak yabancı diller öğrenmeyi, kitap okumayı ve yazı yazmayı severim. Doğa yürüyüşleri ve ormanlara bayılırım. En büyük hayalim dünyanın kaç bucak olduğunu öğrenmek; küçük bir arkadaş grubuyla vahşi doğaya doğru yol almak, kamp kurmak, gezi yapmak ve dünyayı dolaşmak..

Bu hayallerimi bir gün gerçekleştireceğim. Ve buraya gelip size her şeyi tek tek anlatacağım. Aynı Peter Pan'ın adasını ele geçiriş hikayemi anlatacağım gibi.

1 yorum:

  1. Merhabalar, ben donanım haber forumuna vereis olduğunuz karşılıklı tanıtım ve yazı için olumlu bakıyorum ayrıca detayları da çok merak ediyorum. Bana diclecan8@gmail.com mailinden ulaşabilirsiniz

    YanıtlaSil

Yüce konsey onayladıktan sonra yorumunu yayınlıcaz


İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *