Ahmet

Hiç yorum yok
   Öncelikle anlatım kılavuzumu okuyacak olan herkese şimdiden kucak dolusu selamları iletiyorum. Adım Ahmet. Soyadım bende kalsın çok gerektirecek bir durum olursa söylerim zaten. 12.sınıfa gidiyorum. Boyum çok da uzun bişe değil. Yaşım 24 MART'da 18 olacak inşallah. 2017'nin YGS-LYS mağduru öğrencilerinden biriyim. İstanbul'un güzel mi güzel, hoş mu hoş, sevimli mi sevimli güzide bir semti olan (kendimi bu kadar övmemişimdir) Pendik'te oturuyorum.

  Başka bir konuya gelirsek memleketim Rize. Memleketimi cidden çok seviyorum. Ortamını, insanını, yemeklerini, tulumunu, kemençesini. Kısacası her şeyini. Karadenizli olmasam bile karadenizli olmak isterdim. Her sene gitmeye çalışırım. Gittim mi de gelesim gelmez zaten. Yapılacaklar listenize Rize'ye gitmeyi de eklemeyi ihmal etmeyin derim.                      

  Boş zamanlarımda bilgisayarla veya elektronik şeylerle uğraşmayı çok severim. Paten sürmeyi, kitap okumayı, şarkı söylemeyi, müzik dinlemeyi çok severim. Şarkı olarak genelde karadeniz veya dubstep şarkılar dinlerim. Aslında hoşuma gittikten sonra her tür müzik dinlerim. Bi zaman sözleri için dinlerim bi zaman melodisi için. Tabi bunlar insan olduğum zamanlarda yaptığım şeyler şu anda ineklikten başka yaptığımız bir şey yok. Bu yüzden şu sıralar boş vaktimde yaptığım tek şey test çözmek sanırım. Ve inanın çok sıkıcı. Üniversiteye geçtiğim günleri sabırsızlıkla bekliyorum.

  İlerde inşallah elektrik-elektronik mühendisi olmak istiyorum. Ya da mekatronik mühendisi. Aslında bu konuda çok kararsızım. Elektrikle çarpılıp gideceğim bir şey olacağı kesin. Tabi bunlar nasip. Şu an tek gayem şu İTÜ'yü tutturmak. İstedikten sonra neden olmasın değil mi? Belki ygs lys gibi bir sınav değil de ilgi duyduğunuz alana göre bir sınav yapılsaydı daha çok gelişir ve daha mutlu olabilirdim. Ağaca tırmanmayı bilen bir maymuna yüzmeyi öğretmeye çalışmak bana biraz saçma geliyo. Evet, burda maymun ben oluyorum.

  İşte böyle arkadaşlar diyerek klasik bitiriş cümlemle de geleyim mutlu sona. Kısa veya uzun bir yazıyla burada anlatılan kişi ben oluyorum. Hayata pozitif bakmamayı da unutmuyorum. Size de unutmamanızı tavsiye ediyorum. Anlatım kılavuzunu kapatabilirsiniz. Sağlıcakla kalın..

İletişim


Tumblr:miskinkurt

İnstagram:miskinkurt

Twitter:miskinkurt53

Edit: Sınav senesinden ötürü yazarlığı bıraktı. 
RİP Ahmet usta

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yüce konsey onayladıktan sonra yorumunu yayınlıcaz