Agalara Geldik

Takip Edin

Merhaba Cankişler Bi Duyurumuz OlcakBy  İkram Yağdıran     17:00:00    Etiketler:,,,,,,,, 
siteden bildirim almak, push notifications örnekleri
Siteyi agalarageldik.com yaptıktan sonraki ilk hedefimiz siteye her yazı yazdığımızda sizin telefonunuza tablet ya da pcnize falan bi bildirim gelmesiydi. Veeeee yaptıkkkk evet evettt yaptık mqmamqm

Şimdi şöyle ki siteyi açtıktan bi on yirmi saniye sonra sağ altta kırmızı bi çan şekli var gördünüz mü? Görmediyseniz sol alta bakın çünkü o tarafa koymaya çalışcam- sağ taraf çok kalabalık ama kodlarıyla oynamak falan lazım. benim de kod bilgim zıfır zıfır zıfır amq neys işte ona tıklayıp subscribe diyince abone oluyosunuz ve ben size istersem yeni yazdığımız bi yazıda istersem de bayramlarda seyranlarda mesaj atabiliyom.

Hani siteyi unutan cankişlerimiz falan olursa neden girmiyon amqmmqm ;( diye o kişiye özel de yazabiliyom.

Bilgileriniz görünmüyo ama tıklayan tıklamayanlar diye özel bi sıralama oluyo yani çok güzel bişi...

Size tavsiyem telefondan bunu yapın çünkü bilgisayardan yaparsanız aileniz falan görür der bu yazı ne virüs falan mı diye başınıza bela almayın. ama ailem bişey demez diyosanız bilgisayardan da yapabilirsiniz.

Bildirim almak için öncelikle chromedan bildirimleri engellememeniz lazım onu şeyapın hallolur bende kendimden bildirim alıyom dfmdlf

Agalara Geldik ekibini temsilen sizi yerim bb

About İkram Yağdıran

Adım İkram, 18 yaşındayım ve Marmara Üniversitesi'nde Almanca Tercümanlık okuyorum. Hobi olarak da buraya bir şeyler karalıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır


İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *